Admin Theming Tools (1.0.0) - en to os translation catalogue (24 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
