Admin Theming Tools (1.0.0) - en to pl translation catalogue (101 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Article
pl: Artykuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Details
pl: Szczegóły

en: Phone
pl: Telefon

en: Table
pl: Tabela

en: Other
pl: Inne

en: Color
pl: Kolor

en: Button
pl: Przycisk

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Select
pl: Wybierz

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Date range
pl: Zakres dat

en: empty
pl: pusty

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Input type
pl: Sposób wprowadzania

en: Primary
pl: Główny

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: Vertical Tabs
pl: Zakładki pionowe

en: Card
pl: Karta

en: No editor
pl: Brak edytora

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Mini pager
pl: Minimalistyczne odnośniki do podstron

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: Progress
pl: Postęp

en: Delete items
pl: Usuń pozycje

en: Exposed form
pl: Udostępniony formularz

en: Progress message
pl: Wiadomość postępu

en: Status message
pl: Komunikat

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Field UI
pl: Interfejs użytkownika modułu Field (Field UI)

en: Add lowercase letters
pl: Dodaj małe litery

en: Add uppercase letters
pl: Dodaj wielkie litery

en: Add numbers
pl: Dodaj liczby

en: Add punctuation
pl: Dodaj znaki specjalne

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Apply changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: Formatted text
pl: tekst sformatowany

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Dropbutton
pl: Przycisk rozwijany

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: No placeholder
pl: Brak zaślepki

en: Default pager
pl: Domyślne stronicowanie

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
pl[0]: Włączono moduł %name
pl[1]: Włączono @count moduły: %names.
pl[2]: Włączono @count modułów: %names.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Make it at least 12 characters
pl: Niech ma przynajmniej 12 znaków

en: Test type
pl: Rodzaj testu

en: Modules could not be listed due to an error: %error
pl: Nie można wyświetlić modułów z powodu błędu: %error
