Admin Theming Tools (1.0.0) - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Phone
sk: Telefón

en: Table
sk: Tabuľka

en: Other
sk: Ostatné

en: Color
sk: Farba

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Messages
sk: Správy

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: File widgets
sk: Súborové widgety

en: empty
sk: prázdne

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Primary
sk: Primárny

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Mini pager
sk: Mini stránkovač

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Add lowercase letters
sk: Pridajte malé písmená

en: Add uppercase letters
sk: Pridajte veľké písmená

en: Add numbers
sk: Pridajte čísla

en: Add punctuation
sk: Pridajte diakritiku

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Make it at least 12 characters
sk: Použite aspoň 12 znakov
