Admin Theming Tools (1.0.0) - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Published
sl: Objavljeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
