Admin Theming Tools (1.0.0) - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Color
sr: Боја

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Use default
sr: Подразумевано

en: Confirm password
sr: Потврдите лозинку

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Add lowercase letters
sr: Додајте мала слова

en: Add uppercase letters
sr: Додајте велика слова

en: Add punctuation
sr: Додајте неке знакове интерпункције

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Make it at least 12 characters
sr: Било би добро да је дугачка барем 12 карактера
