Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: Color
ta: நிறம்
