Admin Theming Tools (1.0.0) - en to tr translation catalogue (94 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Article
tr: Makale

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Password
tr: Parola

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Phone
tr: Telefon

en: Table
tr: Tablo

en: Other
tr: Diğer

en: Color
tr: Renk

en: Button
tr: Düğme

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: Install
tr: Kur

en: Colombia
tr: Kolombiya

en: Messages
tr: İletiler

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Select
tr: Seç

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: empty
tr: boş

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Use default
tr: Varsayılanı Kullan

en: Confirm password
tr: Parolayı doğrula

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Input type
tr: Girdi tipi

en: Primary
tr: Birincil

en: You do not have any administrative items.
tr: Yönetebileceğiniz herhangi bir öğe bulunmuyor.

en: Vertical Tabs
tr: Dikey Sekmeler

en: Card
tr: Kart

en: Mini pager
tr: Mini sayfalayıcı

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: Throbber
tr: İlerleme simgesi

en: Delete items
tr: Öğeleri sil

en: Exposed form
tr: Gösterilen form

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Manage display
tr: Görünümü yönet

en: Field UI
tr: Alan Arayüzü (Field UI)

en: Add lowercase letters
tr: Küçük harfler ekle

en: Add uppercase letters
tr: Büyük harfler ekle

en: Add numbers
tr: Rakamlar ekle

en: Add punctuation
tr: Noktalama işareti ekle

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık

en: Manage form display
tr: Form görünümünü yönet

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Dropbutton
tr: Açılır düğme

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder

en: No placeholder
tr: Yer tutucu yok

en: Default pager
tr: Varsayılan sayfa düzenleyici

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Make it at least 12 characters
tr: En az 12 karakter yapın
