The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (10.0.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Up
hr: Gore

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Highlighted
hr: Istaknuto
