The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (11.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to parent page
cy: Ewch i dudalen rhiant

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Up
cy: I fyny

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Tools
cy: Arfau

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
