The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (11.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Up
hy: Վերև

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
