The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (11.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
