The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Core
ca: Nucli

en: Up
ca: Amunt

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: narrow
ca: estret
