The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (8.0.9) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Up
fa: بالا

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Tools
fa: ابزارها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
