The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
