The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Up
th: ขึ้น

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
