The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (8.2.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
