The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (8.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Core
lt: Branduolys

en: Up
lt: Viršun

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: wide
lt: platus
