The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (9.1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
