Threejs field 3d Object (1.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Example
sk: Príklad

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Reference
sk: Referencia

en: original
sk: pôvodný

en: pixels
sk: pixelov

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: Sample modified image
sk: Ukážkový modifikovaný obrázok

en: Enable <em>Title</em> field
sk: Zapnúť pole <em>Názov</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sk: Atribút 'title' je použitý ako popis, ktorý je zobrazený pri pohybe myšou nad obrázkom.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
