Threejs field 3d Object (1.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: original
ta: அசல்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Upload destination
ta: தரவேற்ற சேருமிடம்

en: view actual size
ta: நிஜ அளவை பார்

en: Sample original image
ta: மாதிரி அசல் படம்

en: Sample modified image
ta: மாதிரி திருத்திய படம்
