Threejs field 3d Object (1.0.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: original
bo: ཐོག་མ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: Sample original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Sample modified image
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན་པའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Enable <em>Title</em> field
bo: <em>ཁ་བྱང་</em>གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
bo: ཁ་བྱང་གི་ཕན་ནུས་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།
