Threejs field 3d Object (1.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Example
oc: Exemple

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: options
oc: opcions

en: pixels
oc: pixèls

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: Sample original image
oc: Image original d'exemple

en: Sample modified image
oc: Image modificada d'exemple

en: Enable <em>Title</em> field
oc: Activar lo camp <em>Títol</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
oc: L'atribut títol s'utiliza coma rètol emergent quand lo ratolí passa per sobre de l'imatge.
