Threejs field 3d Object (1.0.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Example
fi: Esimerkki

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Reference
fi: Viittaus

en: options
fi: asetukset

en: Editor
fi: Editori

en: original
fi: alkuperäinen

en: pixels
fi: pikseliä

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: view actual size
fi: näytä todellinen koko

en: Sample original image
fi: Alkuperäisen kuvan kuvakaappaus

en: Sample modified image
fi: Muokatun kuvan kuvakaappaus

en: Enable <em>Title</em> field
fi: Ota käyttöön <em>Otsikko</em>-kenttä

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fi: Otsikko on työkaluvihjeenä näytettävä teksti hiiren ollessa kuvan päällä.

en: <em>Title</em> field required
fi: <em>Otsikko</em> kenttä pakollinen

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
