Threejs field 3d Object (1.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Example
hi: उदाहरण

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Editor
hi: संपादक

en: pixels
hi: पिक्सेल
