Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: File extensions
ar: إمتدادات الملف

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: File settings
ar: إعدادات الملفات

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Editor
ar: محرر

en: original
ar: الأصلية

en: pixels
ar: بكسلات

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Files displayed by default
ar: الملفات المعروضة بشكل افتراضي

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: view actual size
ar: عرض الحجم الحالي

en: Sample original image
ar: مثال عن الصورة الأصلية

en: Sample modified image
ar: مثال عن الصورة المعدلة

en: Enable <em>Title</em> field
ar: تفعيل حقل <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ar: محتوى الخاصية <em>Title</em> يظهر عند مرور مؤشر الفأرة فوق الصورة.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: Enable Display field
ar: تفعيل حقل العرض

en: File format settings
ar: إعدادات نسق الملف
