Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: File extensions
da: Filendelser

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Example
da: Eksempel

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: File settings
da: Fil-indstillinger

en: Default value
da: Standardværdi

en: milliseconds
da: millisekunder

en: pixels
da: pixel

en: Title field
da: Titelfelt

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Files displayed by default
da: Filer vises som standard

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: view actual size
da: vis faktisk størrelse

en: Sample original image
da: Eksempel på originalt billede

en: Sample modified image
da: Eksempel på modificeret billede

en: Enable <em>Title</em> field
da: Aktivér <em>Titel</em>-feltet

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
da: Titlen bruges som et værktøjstip når brugeren holder musen over billedet.

en: <em>Title</em> field required
da: <em>Title</em>-feltet er påkrævet

en: Enable Display field
da: Aktivér feltet Visning

en: File format settings
da: Filformater

en: Title field required
da: Title-feltet er påkrævet

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
da: Titelattributten bruges som værktøjstip, når musen føres hen over billedet. Det anbefales ikke at aktivere dette felt, da det kan give problemer med skærmlæsere.
