Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: original
fa: اصلی

en: pixels
fa: پیکسل

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Files displayed by default
fa: فایل‌ها به صورت پیش‌فرض نمایش داده شوند

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: view actual size
fa: نمایش اندازه واقعی

en: Sample original image
fa: نمونه‌برداری از تصویر اولیه

en: Sample modified image
fa: نمونه‌برداری از تصویر تغییریافته

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فیلد <em>عنوان</em> را فعال کن

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.
