Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: File
de: Dokumänt

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Background color
de: Hintergrundfarb
