Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: original
gu: મૂળ

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Sample original image
gu: મૂળ ચિત્ર નમૂનો

en: Sample modified image
gu: સંપાદિત ચિત્ર નમૂનો
