Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Editor
he: עורך

en: original
he: מקורי

en: pixels
he: פיקסלים

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Files displayed by default
he: קבצים יוצגו כברירת מחדל

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Enable <em>Title</em> field
he: אפשר כותרת (<em>Title</em>)

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
he: הכותרת תופיע בבועית במעבר עכבר על התמונה.

en: File format settings
he: הגדרות פורמט קובץ
