Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: milliseconds
kn: ಮಿಲಿಸೆಕೆಂಡುಗಳು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
