Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Download link
ku: بەستەری داگرتن

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە
