Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Background color
lt: Fono spalva

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: original
lt: originalas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
