Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Rotation
nl: Rotatie

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Download link
nl: Downloadlink

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Editor
nl: Redacteur

en: Drag
nl: Slepen

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: original
nl: origineel

en: Title field
nl: Titelveld

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Files displayed by default
nl: Bestanden standaard weergeven

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Uuid
nl: UUID

en: <em>Title</em> field required
nl: <em>Titel</em>veld verplicht

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Enable Display field
nl: Weergaveveld inschakelen

en: File format settings
nl: Bestandsformaatinstellingen

en: Title field required
nl: Titelveld verplicht

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
nl: Het attribuut titel wordt getoond in de vorm van een tooltip als de muis over een afbeelding bewogen wordt. Het inschakelen van dit veld wordt afgeraden aangezien het tot verwarring bij screenreaders kan leiden.
