Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Options
sl: Možnosti

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: original
sl: prvotna
