Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: File
te: ఫైల్

en: Settings
te: అమరికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Download link
te: దింపుకోలు లింకు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: original
te: అసలు

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
