Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
