Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: File
ur: فائل

en: Settings
ur: ترتیبات

en: File extensions
ur: فائل ایکسٹینشنز

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
