Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Example
vi: Ví dụ

en: Background color
vi: Màu nền

en: File settings
vi: Thiết lập tập tin

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Editor
vi: Bộ soạn thảo

en: Drag
vi: Kéo

en: original
vi: gốc

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Files displayed by default
vi: Theo mặc định là hiển thị các tệp tin

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: view actual size
vi: xem kích thước thật

en: Sample original image
vi: Ảnh mẫu gốc

en: Sample modified image
vi: Ảnh mẫu đã qua xử lý

en: Enable <em>Title</em> field
vi: Thêm trường <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
vi: Thuộc tính title sẽ được dùng để hiển thị văn bản chú thích khi người dùng đưa chuột lên trên ảnh.
