THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Desc
eo: malkreske

en: Color
eo: Koloro

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Apply
eo: Apliku

en: German
eo: Germana

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Asc
eo: kreske
