THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Color
gu: રંગ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
