THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Tags
ka: ტეგები

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Color
ka: ფერი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: German
ka: გერმანული

en: - All -
ka: - ყველა -
