THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Color
km: ពណ៌

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី
