THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana

en: English
mg: Anglisy
