THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to nl translation catalogue (88 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Tags
nl: Labels

en: Login
nl: Inloggen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Url
nl: URL

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Align
nl: Uitlijning

en: Color
nl: Kleur

en: Folder
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Manual
nl: Handmatig

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Image Gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Auto
nl: Automatisch

en: German
nl: Duits

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Embed
nl: Inbedden

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Connection
nl: Verbinding

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: App ID
nl: App-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media type
nl: Mediatype

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Media name
nl: Medianaam

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen

en: Allows users to browse and administer media items
nl: Gebruikers kunnen door media items bladeren en ze beheren

en: Search by tag
nl: Zoeken op tag
