THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Color
nn: Farge

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Product
nn: Vare

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: German
nn: Tysk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Slovenian
nn: Slovensk
