THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Color
sr: Боја

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: German
sr: немачки

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: Slovenian
sr: словеначки
