THRON - Drupal Connector (2.0.1) - en to ur translation catalogue (38 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: Back
ur: واپس

en: True
ur: صحیح

en: Default
ur: طے شدہ

en: Audio
ur: آڈیو

en: ID
ur: شناخت

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Color
ur: رنگ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: German
ur: جرمن

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Slovenian
ur: سلووینیائی

en: « First
ur: » ابتدائی
