THRON - Drupal Connector (2.2.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
