THRON - Drupal Connector (all releases) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Back
eu: Itzuli

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Url
eu: URLa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Document
eu: Dokumentua
